Jízdní řády
Jízdní řády 2019
Autobusy
Platí od 1. 1. 2019.
Ke stažení:
jízdní řády ve formátu .pdf
Bečov - Otročín - Měchov - Toužim
(VV autobusy, s. r. o.)
Bečov - Otročín - Měchov - Toužim
(Ligneta autobusy, s. r. o.)
Teplá - Otročín - Bečov
(Ligneta autobusy, s. r. o.)
Vlaky
Platí od 18. 3. 2019.
Ke stažení:
jízdní řády ve formátu .pdf
Karlovy Vary - Mariánské Lázně,
Krásný Jez - Horní Slavkov - Kounice
Další jízdní řády najdete na www.idos.cz.